> Советы и идеи > Промислові ворота з вертикальним підйомом

Промислові ворота з вертикальним підйомом

Промислові ворота з вертикальним підйомом є надійним і багатофункціональним рішенням, що відрізняється від побутових-гаражних воріт ширшим арсеналом можливостей. Ці ворота спроектовані з урахуванням підвищеної інтенсивності експлуатації, надаючи додаткові опції та мають спеціальне покриття, що захищає від корозії та механічних пошкоджень.

Переваги промислових воріт з вертикальним підйомом відчуваються вже на етапі установки, де передбачено більше варіантів монтажу у зв’язку з різними особливостями отворів.

Основний плюс вертикального підйому полягає в ефективному використанні простору над в’їздом, що забезпечує не лише економію, а й зручність для персоналу підприємства.

Варто відзначити, що ергономіка простору також входить до переваг цього типу воріт. Усі промислові ворота з вертикальним підйомом повністю відповідають високим стандартам безпеки та обладнані всіма необхідними системами для забезпечення безпечної експлуатації.

На що слід звернути увагу при виборі промислових воріт?

Варіанти монтажу промислових воріт:

  • Стандартний і низький монтаж, що залежить від висоти притолоки.
  • Високий, похилий та високий похилий монтаж при висоті притолоки від 91 см.
  • Вертикальний монтаж з верхнім та нижнім розташуванням валу, якщо висота притолоки дозволяє.

*Притолока (або горизонтальна перемичка) — це область над отвором. Її висота вимірюється від верхньої точки отвору до стелі. У разі наявності комунікацій нижньою точкою притолоки стає верхня точка комунікацій.

Спосіб монтажу промислових воріт вибирається в залежності від висоти притолоки, характеристик воріт, а також транспортних та робочих умов у конкретному приміщенні.

 

Монтаж секційних воріт з вертикальним підйомом

Встановлення секційних воріт великих розмірів над в’їздом у промислові комплекси, ангари та автобази може спричинити труднощі та проблеми під час руху вантажного транспорту. У таких ситуаціях вертикальний або гільйотинний підйом воріт стає альтернативою стандартному монтажу. Його відмінність полягає в тому, що полотно воріт при відкритті рухається вгору по напрямних під стелю, не складаючись. У цьому випадку напрямні розташовані вздовж стіни, і полотно нависає лише над отвором, а не над в’їздом. Такий вибір монтажу виправданий, особливо при висоті воріт понад 3-4 метри для приміщень, у яких використовується вантажний автотранспорт.

Для вертикального монтажу висота притолоки повинна дорівнювати висоті воріт плюс запас, мінімум 34 см. Значення цієї величини може бути ще більше в залежності від моделі автоматичного приводу.

Принцип вертикального монтажу:

Під час проходження комунікацій над отвором воріт використовується верхній монтаж валу. У більшості випадків для встановлення воріт застосовуються будівельні риштування, що, у свою чергу, збільшує час робіт з монтажу. В іншому процес монтажу не відрізняється від стандартного горизонтального способу.

Після встановлення напрямних елементів слід установка валу, полотна та автоматики.

Виконання монтажу воріт вимагає участі лише кваліфікованого персоналу, який має знання конструкції та технологічного процесу, що пройшов навчання та інструктаж з техніки безпеки.

У компанії Торос ви можете отримати більш детальну інформацію про автоматику для промислових воріт та вибрати відповідні ворота у Вінниці під свої вимоги.

Зі збільшенням розмірів полотна воріт та висоти їх установки потрібні потужніші пружини та автоматика для забезпечення відкривання, що, зрештою, впливає на загальну вартість продукту.

Однак це не повинно бути перешкодою для вибору вертикального монтажу, якщо це обґрунтовано іншими обставинами.

 

Вимоги до прорізів для встановлення промислових воріт з вертикальним підйомом

Перед прийняттям рішення на користь вертикального підйому воріт необхідно переконатися, що отвір відповідає необхідним вимогам, або спеціально підготувати його заздалегідь, якщо це можливо.

Важливо провести професійний замір прорізу із зазначенням матеріалу та товщини стін. Рекомендується викликати замірника, щоб уникнути неточностей, які можуть призвести до фінансових та тимчасових втрат, якщо будуть у вашій зоні відповідальності.

Підготовлені отвори повинні відповідати таким вимогам:

  1. Проріз повинен мати прямокутну форму, або іншу форму, попередньо узгоджену між Замовником і Виконавцем.
  2. Поверхня площин отвору повинна бути рівною та гладкою, виключаючи напливи штукатурного розчину та тріщини.
  3. Відхилення робочих поверхонь від вертикалі та горизонталі не повинні перевищувати 1,5 мм/м, але не більше ніж 5 мм.
  4. Простір для монтажу воріт повинен бути вільним від будівельних конструкцій, трубопроводів опалення та вентиляції та іншого.
  5. Проріз повинен бути підготовлений відповідно до зазначених вимог перед початком монтажних робіт. Перед монтажем важливо переконатися як підготовку отвору.

Якість підготовки отвору безпосередньо впливає на якість монтажу воріт, а також на надійність та безпеку їх експлуатації у майбутньому.

Після завершення монтажу воріт виконуються роботи з перевірки функціонування замикаючих пристроїв та програмування електроприводу. Для воріт з електродвигуном додатково проводиться перевірка роботи автоматики всіх запрограмованих режимах.

Пост опубликован: 09.02.2024

Оставить комментарий
Adblock
detector