> Советы и идеи > Як вибрати штукатурку?

Як вибрати штукатурку?

Штукатурка — це процес нанесення на різні поверхні спеціальної будівельної суміші, щоб зробити їх гладкими та рівними. Простими словами, це спосіб позбавитися різних дефектів на стінах або стелі, а також на фасадах будівель.

 

Якщо ви цінуєте якість та надійність, тоді вам варто придбати штукатурки Сілтек. Компанія давно на ринку України і сьогодні має репутацію надійного та сучасного виробника різних будівельних сумішей та матеріалів. Магазини є в багатьох містах України, тому ви зможете легко знайти саме те, що вам потрібно.

Основні функції штукатурки

Штукатурка — це важливий етап у ремонті чи будівництві, який потрібен для виконання таких завдань:

  • головна мета штукатурки – це створення рівної та гладкої поверхні, щоб полегшити процес виконання інших завдань з облицювання стін або стелі, а також фасадів. В результаті зовнішній вигляд поверхонь значно покращується;
  • такі суміші дозволяють зміцнити та захистити поверхні. Щоб стіни і стелі не руйнувалися під впливом зовнішніх факторів, на них наноситься шар штукатурки. Якщо йдеться про фасади будівель, такий шар допоможе захистити матеріали від руйнування внаслідок впливу атмосферних явищ;
  • штукатурка покращує звукоізоляційні характеристики приміщень;
  • коли стіни та стелі добре захищені різними шарами матеріалів, у тому числі й штукатуркою, значно покращується гідроізоляція поверхонь. Тим самим, усередині приміщень створюються оптимальні умови з нормальною температурою та вологістю;
  • якщо шар штукатурки виконаний професійно, він може бути основою для подальшого декоративного оздоблення, як фарбування або приклеювання шпалер.

Штукатурка може бути декоративною — є суміші, за допомогою яких можна створювати різні ефекти, рельєфи, візерунки. Особливо це стосується фасадів будівель.

Як правильно вибирати штукатурку?

Щоб вибрати штукатурку правильно і не помилитися, потрібно звертати увагу на такі моменти:

  • якщо у приміщенні висока вологість або потрібна обробка фасадів, слід вибирати штукатурку із стійкістю до дії вологи;
  • слід враховувати і тип поверхні – для кожного є свої суміші;
  • наявність на поверхнях дефектів та їх складність. Якщо тріщини неглибокі, немає сенсу використовувати грубу штукатурку та накладати її товстим шаром. Якщо ж тріщини або западини глибокі, є нерівності стін, яких потрібно позбутися, слід вибирати спеціальні суміші, які можна накладати товстим шаром – вони при цьому досить швидко сохнуть.

Правильний вибір штукатурки — це запорука довговічності та естетики оздоблення.

Пост опубликован: 30.01.2024

Оставить комментарий
Adblock
detector