> Советы и идеи > Автоматика для ролет: як налаштувати

Автоматика для ролет: як налаштувати

Навіть сучасні склопакети для пластикових вікон не здатні повною мірою протистояти механічним впливам. Вони на міцніші, ніж скло минулого, але захисні конструкціі все ще потрібні. Можна вибрати грати й дивитися на небо в клітинку або старовинні віконниці, що підійдуть не всюди. Однак спосіб захистити віконні отвори від впливу навколишнього середовища та зловмисників таки є. Ролетні віконниці — найкращий варіант на цей момент. У піднятому положенні полотно, що складається з ламелей, відкриває відмінний вигляд з вікна. В опущеному – повністю перекриває доступ до скла. Причому не обов’язково керувати конструкцією вручну, адже існує така річ, як автоматика для ролет. В Україні є сенс купити продукцію компанії MOSEL MOTOR: https://moselmotor.com.ua/ua/g115986368-dvigateli-dlya-rollet. Бренд «Мосел» пропонує багатий вибір моделей. На цю мить їхню якість встигла оцінити вже вся Україна.

Налаштовуємо автоматику для ролет від компанії MOSEL MOTOR

Усі процедури, пов’язані з налаштуванням автоматики для ролет «Мосел», як правило виконує спеціаліст, який встановлює та підключає обладнання. Серйозно, ми не рекомендуємо самостійне виконання робіт, адже незначна помилка може коштувати вам гроші. Проте в цілому процес налаштування автоматики для ролет MOSEL MOTOR не дуже складний.

У момент монтажу, запитайте у майстра, де знаходиться спеціальний болт. Його можна повертати ліворуч чи праворуч. Уточніть, який напрямок дає який ефект. Фактично це все, що потрібно знати. Саме налаштування полягає у повороті болта в потрібну сторону. Воно може бути потрібне, якщо ви помітили, що:

  • полотно повністю зникло в коробі, а двигун продовжує працювати;
  • ламелі не піднялися повністю, а привід вимкнувся;
  • роль-віконниці повністю закрилися, а мотор продовжує «опускати» полотно.

Як правило, невелике налаштування потрібне після закінчення сезону.

Купити автоматику для ролет «Мосел» в Україні недорого

Якщо вам потрібна якісна автоматика для ролет в Україні, компанія MOSEL MOTOR є найкращим вибором. Продукція йде від виробника, тому приводи «Мосел» обійдуться недорого. Також є гарантії від компанії-виробника. Можна вибрати автоматику зі стаціонарним чи віддаленим, комбінованим керуванням. Є аварійне ручне керування на випадок відключення енергії. На жаль, Україна часом стикається із цією проблемою.

Пост опубликован: 24.01.2024

Оставить комментарий
Adblock
detector