> Советы и идеи > Які бувають двигуни редуктори

Які бувають двигуни редуктори

Двигуни редуктори або мотор редуктори, як їх частіше називають, є конструкцією, що складається з електродвигуна і редуктора. Цей пристрій застосовується у промисловому та побутовому обладнанні. Черв’ячний мотор редуктор НМРВ дозволяє узгодити роботу електричного двигуна та обладнання, яке працює від нього, оскільки здатний контролювати швидкість і крутний момент.

У цій статті ми розповімо про циліндричний, планетарний, конічний і, звичайно, черв’ячний мотор редуктор NMRV. А купити цю техніку можна через каталог від виробника.

Циліндричний, конічний, планетарний, черв’ячний мотор редуктор NMRV

На даний момент існують наступні різновиди мотор редукторів:

  • черв’ячні;
  • циліндричні;
  • конічні;
  • планетарні.

Усі вони мають свої особливості. Наприклад, черв’ячний мотор редуктор НМРВ складається з черв’яка та косозубого колеса. Вали розташовані перпендикулярно. Характеризується плавним та тихим ходом, низькою ціною та здатністю до самостійного гальмування при відключенні електрики. Вимагають систему охолодження.

Циліндричні відрізняються ККД до 98%, малим нагріванням та високою кінематичною точністю. Вони дуже довговічні.

Конічні мотор редуктори дуже компактні і підходять для роботи в режимі пуск/зупинка. Наприклад, вони використовуються у конструкції ліфтів. Що стосується планетарних двигунів редукторів, то вони можуть вважатися найкращим варіантом за всіма показниками, крім складності конструкції. Це є причиною того, що вони набагато дорожчі за черв’ячні мотори редуктори NMRV.

Замовити черв’ячні мотор редуктори НМРВ в Україні за ціною виробника

У нашій країні немає дефіциту подібного обладнання, тому придбати черв’ячні мотор редуктори NMRV не складе труднощів. Наприклад, це можна зробити через сайт ТОВ «Електродвигун». Компанія пропонує багатий вибір такої продукції як черв’ячний мотор-редуктор НМРВ. Якість обладнання гарантується повністю. До того ж кожен черв’ячний мотор-редуктор NMRV поставляється з повним пакетом документації, серед якої є і гарантійний талон. На сайті можна підібрати не тільки обладнання для контролю швидкості та крутного моменту в зборі, а й окремі комплектуючі для нього. Таким чином, співпраця з компанією буде вигідною і в процесі технічного обслуговування надалі.

Пост опубликован: 26.03.2024

Оставить комментарий
Adblock
detector