> Советы и идеи > Чи можна ставити протипожежні двері на вулицю

Чи можна ставити протипожежні двері на вулицю

Двері протипожежні є обов’язковою частиною системи безпеки на будь-якому об’єкті, для якого характерне одночасне масове скупчення людей. Неважливо, чи йдеться про промислове підприємство, освітню установу, офісний чи адміністративний центр. У разі спалаху мають бути передбачені ефективні маршрути евакуації, а також надійні перешкоди для полум’я. Цю роль виконують алюмінієві протипожежні двері. Конструкція дозволяє:

  • не допустити розповсюдження вогню на сусідні приміщення;
  • захистити людей та майно від теплового випромінювання на визначений термін;
  • герметизувати приміщення, захищаючи його від газоподібних продуктів горіння та кіптяви.

Такі протипожежні двері часто є евакуаційними виходами.

Ми розповімо, чи їх можна ставити на виході з будівлі, тобто безпосередньо на вулиці. А купити їх на замовлення можна через каталог Cortez: https://cortez.ua/ua/g72131499-alyuminievye-protivopozharnye-konstruktsii. Ця компанія має власне виробництво та пропонує сертифіковані двері в Україні за чудовою ціною.

Алюмінієві протипожежні двері Cortez від виробника

Протипожежні двері встановлюють на шляху евакуації (сходові майданчики), а також між звичайними та технічними приміщеннями. Особливо якщо останні входять до групи ризику (лабораторії, котельні й так далі). Очевидно, що нічого не заважає встановити алюмінієві протипожежні двері та на вулицю. А в низці ситуацій це навіть рекомендується. Наприклад, якщо в безпосередній близькості зовні будівлі є легкозаймисті матеріали (пелети, паливні баки). Також двері протипожежні можуть використовуватись для захисту від дій вандалів. Вогнестійка конструкція не загориться, тому не може бути використана як «вхід» для вогню у разі цілеспрямованого підпалу.

Купити протипожежні двері на замовлення в Україні

Щоб купити алюмінієві протипожежні двері в Україні, необхідно звернутися до виробника чи його офіційного представника. Усі елементи протипожежної безпеки суворо регламентуються та придбати дешевий товар невідомого виробництва – великий ризик. Двері протипожежні без сертифіката не вважаються такими, у вас будуть проблеми після першої перевірки.

На щастя, в Cortez можна купити протипожежні двері різних класів вогнестійкості на замовлення, також із наявності. Представлені моделі із металу, деревини, скла.

Пост опубликован: 21.01.2024

Оставить комментарий
Adblock
detector