> Советы и идеи > Як правильно вибрати ортопедичний матрац на ліжко

Як правильно вибрати ортопедичний матрац на ліжко

Які матраци зазвичай називають ортопедичними? Так, це саме той тип матраца, який дозволяє організму людини розслабитися, а хребту лежати рівно. Але, найбільше кожна людина хоче максимально розслабитися та відпочити, забезпечивши собі здоровий та міцний сон.

Можна помітити, що багато людей часто звертаються до поліклініки з болями у спинному відділі. У більшій половині випадків проблема полягає саме в неправильних матрацах, на яких сплять люди. Але в даному випадку не можна стверджувати, що якийсь певний матрац підійшов би кожній людині, тому що є дуже багато факторів, які необхідно враховувати, купуючи матрац.

Як правильно підібрати?

  1. Якщо людина має зайву вагу, то потрібно вибирати ті моделі, в яких є посилені пружини.
  2. Худим людям більше підійдуть м’які пружини, при виготовленні яких не використовували койру.
  3. Для середньої людини ідеальним варіантом буде матрац, у якому всі пружини незалежні.
  4. Старим людям підійдуть більш м’які моделі.
  5. Діти повинні спати тільки на безпружинні матраци, а ось новонародженим рекомендують тільки ортопедичний матрац, оскільки у них тільки починає формувати кістковий скелет.

Якщо говорити про ортопедичний матрац, який можна знайти в каталозі https://matrasin.kiev.ua/ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/ на сайті інтернет магазину «Матрасін», то який же краще наповнювач підібрати для нього? Але в першу чергу потрібно розуміти, що такі матраци Київ розділяє на пружинні, так і безпружинні. У будь-якій ортопедичній моделі є чотири основні шари:

  • чохол;
  • жорсткий шар;
  • пружинний блок;
  • шар наповнювача.

Цей склад є ортопедичним, тому що може підтримувати тіло в тому положенні, яке вважається правильним за анатомічними критеріями. Але також потрібно врахувати, що будь-який матрац-ортопед слід купувати тільки у перевірених виробників, які заробили собі ім’я на меблевому ринку.

Яке наповнення матраца

Наповнення матраца-ортопеда буває різноманітним і все залежить від фірми-виробника, за рахунок якого з’являється жорсткість або м’якість матраца. Найчастіше найпопулярнішими наповненнями вважаються повсть, кокосова койра (стружка), шерсть, спанбонд, меморіформ і натуральний латекс.

Також потрібно взяти до уваги, що будь-який матрац, де використовується натуральний латекс, завжди пружний, у них є особлива властивість — повтор людського тіла під час сну. Що стосується кокосових наповнювачів, то такий матрац буде жорсткішим і буде ідеальним рішенням для зовсім маленьких діток, оскільки він виготовлений з натуральних матеріалів і чудово дихає.

Пост опубликован: 04.01.2024

Оставить комментарий
Adblock
detector